fbpx

Rekordní výtěžek Adventních koncertů podpoří
i stavbu nového Stacionáře Vlaštovka

Diváci České televize poslali letos na konto sbírky Adventních koncertů rekordní sumu peněz. Poprvé ve dvaatřicetileté historii se podařilo překonat hranici dvaceti milionů korun. Ty si mezi sebe rovným dílem rozdělí podpořené neziskové organizace, část výtěžku tedy poputuje i na podporu stavby našeho nového stacionáře.

Náš koncert se uskutečnil v neděli 11. prosince 2022, zúčastnily se jej ředitelka Centra pro rodinu a sociální péči Lucie Ambrozková a vedoucí sociálních služeb Lenka Tlachová. Divákům představila činnost Stacionáře Vlaštovka i naše patronka, moderátorka Barbora Kroužková, která u nás na podzim strávila jeden den a měla tak možnost poznat se s klienty i pracovníky stávajícího Stacionáře Vlaštovka.

Obrovsky děkujeme vám všem, kteří jste se připojili a přispěli svým darem k rekordní vybrané částce, díky které poputuje k nám do Hodonína něco přes 5 milionů korun. Posune nás to vpřed k vytouženému cíli.

Sbírkový účet se ale s posledním letošním koncertem neuzavřel, je otevřen po celý rok. Navíc až do konce prosince je možné posílat peníze prostřednictvím portálu www.darujspravne.cz a do konce ledna pomocí DMS na číslo 87 777. A to i v novém formátu DMS 190, který letos poprvé v rámci Adventních koncertů Česká televize využila. Spolu s variantou DMS 90 tvořila DMS ve výši 190 Kč největší část výtěžku letošního ročníku koncertů. 

Přispět můžete také přímo na našem sbírkovém účtu, a to např. prostřednictvím naší sbírky na Darujme.cz.

Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín, z. s. | © Copyright 2022 | Patrikorsak.cz |