fbpx

Den s Eisgrubem přinesl 620 000 Kč od Stavební firmy PLUS

V sobotu 3. září 2022 proběhl ve fotbalovém areálu Lednice Den s Eisgrubem. Šlo o akci pro zaměstnance a partnery Stavební firmy PLUS, VHS Břeclav a Eisgrub Lednice. Odpoledne plné milých setkání, dobrého jídla a pití, programu pro děti a dospělé vyvrcholilo předáním benefičního šeku v hodnotě 620 000 Kč pro Stacionář Vlaštovka.

V rámci odpoledního programu Dne s Eisgrubem jsme připravili pro menší děti tvoření a další aktivity, vyráběly se také papírové vlaštovky. Soutěž v hodu papírovou vlaštovkou pak odstartoval přítomný herec Ondřej Vetchý.

Stavební firma PLUS samozřejmě není firmou, která staví nový Stacionář Vlaštovka. Stala se však naším velmi dobrým partnerem, který v rámci společenské odpovědnosti vybral z regionálních projektů k podpoře právě náš Stacionář Vlaštovka. Děkujeme bratrům Anovčínovým, kteří stojí v čele Stavební firmy PLUS a nadačního fondu Pomáháme s PLUSEM a všem jejich zaměstnancům a partnerům. Díky jejich pomoci jsme zase o něco blíže k dostavění nového Stacionáře Vlaštovka.

Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín, z. s. | © Copyright 2022 | Patrikorsak.cz |