fbpx

Koncert rodin pro Vlaštovku

Ve vyprodaném sále Evropa se v neděli 13. listopadu uskutečnil benefiční Koncert rodin pro Vlaštovku. V samotném koncertě, přenášeném na vlnách Českého rozhlasu Brno, se představilo 8 rodin z Hodonína, Lužic, Dolních Bojanovic a Svatobořic – Mistřína. Po koncertě následovaly taneční ukázky sourozenců Vydařilých z Klubu sportovního tance Swing Kroměříž a také taneční workshop s moderátorem, tanečníkem Markem Dědíkem. 

Samotný Koncert rodin trval hodinu a představily se v něm Varmužovi z Mistřína, Havlíkovi z Lužic, Červenkovi, Tomčalovi, Přibilovi a Pospíšilovi z Dolních Bojanovic a Martinkovičovi a Juráčkovi z Hodonína. Zazněly známé písně a melodie v jedinečném podání našich účinkujících, z potlesku po každém vystoupení byla cítit jedinečná atmosféra celého podvečera.

Koncert Rodin 2022 - @vojtazprusanek-16

V rámci programu proběhla také krátká společenská pauza, připraveno bylo malé občerstvení, dětský koutek a také degustace vín. Děkujeme všem za účast a úžasnou atmosféru, dík patří také našim partnerům, díky kterým se celá akce mohla uskutečnit, především pak Skupině ČEZ.

Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín, z. s. | © Copyright 2022 | Patrikorsak.cz |