fbpx

Koncerty z Tonstudia | Harafica

Ve středu 17. 5.se od 19:00 uskuteční v Tonstudiu Rajchman další ze série Koncerty z Tonstudia – tentokrát se jedinečná cimbálová muzika Harafica. Výtěžek z koncertu půjde na podporu Stacionáře Vlaštovka. 

 

Cimbálová muzika Harafica patří mezi neodmyslitelné prvky uhersko-hradišťského folklóru a je známa svým bohatým vystupováním na koncertech, besedách u cimbálu a dalších kulturních akcích. Muzika se prezentuje jako samostatné hudební těleso a také spolupracuje s renomovanými sólisty a dalšími hudebními tělesy, jako jsou například Janáčkova Filharmonie Ostrava, Hradišťan, VUS Ondráš nebo orchestr SĽUK z Bratislavy.

Stacionář Vlaštovka provozujeme v Hodoníně pro těžce handicapované klienty už od roku 2006. 17 klientů u nás ve všední dny rehabilituje, plní si školní docházku a navazuje sociální kontakty. Stávající budova stacionáře je však v katastrofálním, nerekonstruovatelném stavu a navíc už nevyhovuje ani kapacitně. Budujeme nový stacionář, který dostojí požadavkům na péči o handicapované klienty ve 21. století. Děkujeme, že nám v tom pomáháte! 

Projekt za více než 77 000 000 Kč přinese rozšíření okamžité kapacity na 30 klientů ve věku od narození do 35 let a také komunitní zahradu. Budeme tak moci ještě intenzivněji pomáhat rodinám, které se rozhodly jen tak nevzdat. Stavíme pro naše hrdiny!

 

Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín, z. s. | © Copyright 2022 | Patrikorsak.cz |