fbpx

Podnikatelé Hodonínska pomáhají Vlaštovce

V srpnu spuštěná kampaň Koruna pro Vlaštovku přináší první ovoce. Podpořit stavbu nového stacionáře korunou z každé vydané účtenky se rozhodla např. lékárna Zdraví3v1.cz nebo Oční studio Aleš Žejdl. A přidávají se další.

Lékárna Zdraví3v1.cz podpořila Stacionář Vlaštovka
Oční studio Aleš Žejdl podpořilo Stacionář Vlaštovka

Jaký je princip kampaně Koruna pro Vlaštovku? 

Zapojení obchodníci darují korunu z každé vydané účtenky na stavbu nového Stacionáře Vlaštovka. Pokud vydáváte velké množství účtenek, lze si také upravit částku za vydanou účtenku tak, aby to pro vás bylo únosné. V této kampani nejde o žádné horentní sumy, ale zapojí-li se vás dost, bude to pro náš stacionář velká podpora. 

Koruna pro Vlaštovku
OK Sport Hodonín podpořil stavbu nového Stacionáře Vlaštovka
Muzeum naftové genealogie a dobývání podporuje Stacionář Vlaštovka

Obchodníky, kteří podporují stacionář v rámci kampaně Koruna pro Vlaštovku poznáte podle zelené samolepky často hned při vstupu do prodejny. O které prodejny jde?

Pokud můžete, neváhejte u nich nakoupit. Přestože sami tímto krokem nedáte danému obchodu nic navíc, obchodník věnuje korunu za vydanou účtenku našemu stacionáři a vy svým nákupem podpoříte obchodníka se srdcem na správném místě.

Samolepka Podporujeme Vlaštovku

Pokud byste se sami chtěli se svým obchodem/provozovnou aktivně zapojit do kampaně Koruna pro Vlaštovku, neváhejte kontaktovat ředitelku Centra pro rodinu a sociální péči Hodonín Lucii Ambrozkovou, která s vámi dořeší všechny náležitosti.

Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín, z. s. | © Copyright 2022 | Patrikorsak.cz |