fbpx

Slavnostní zahájení stavby nového Stacionáře Vlaštovka

V pátek 24. 6. proběhlo za přítomnosti pozvaných partnerů Slavnostní zahájení stavby nového Stacionáře Vlaštovka. V rámci slavnostního úvodu promluvil hejtman Jihomoravského kraje Jan Grolich, ministryně životního prostředí a senátorka Anna Hubáčková, hodonínský starosta Libor Střecha a samozřejmě ředitelka CPR Hodonín Lucie Ambrozková. Stavbě následně požehnal hodonínský děkan Mons. Josef Zouhar.

Všichni přítomní měli možnost prohlédnout si stav budovy před zahájením stavebních prací, v rámci programu proběhla výstava a také tichá aukce fotografií z benefičního kalendáře Na výletě pro Vlaštovku a také prezentace fotek z cyklopouti Michala Dobíška. Ten pro nás přes zveřejněnou výzvu na Darujme.cz vybral 110 000 Kč.

Program doplnila Mladá cimbálová muzika při ZUŠ Velké Pavlovice, pro všechny přítomné bylo připraveno občerstvení a také degustace vín Mikuleckých vinařů.

Podívat se přišli i sousedé z okolních domů, pro které je v projektu výstavby nového Stacionáře Vlaštovka připravena komunitní zahrada.

Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín, z. s. | © Copyright 2022 | Patrikorsak.cz |