fbpx

Slavnostní otevření nového Stacionáře Vlaštovka

Milí přátelé, je to tady! Přijměte pozvání na slavnostní otevření nového Stacionáře Vlaštovka, které se uskuteční v sobotu 24. 2. 2024 v 15.00. Jako poděkování za veškerou podporu našeho díla pro vás připravujeme odpoledne s bohatým kulturním programem pro celou rodinu – těšit se můžete na Cimbálovou muziku Grajcar, multižánrovou kapelu Bylo nás 5, výtvarné dílničky, klauny a samozřejmě na prohlídku vnitřních i venkovních prostor nového Stacionáře Vlaštovka.

Areál bude otevřený od 14.30, v 15.00 proběhne slavnostní otevření za přítomnosti hejtmana Jihomoravského kraje Jana Grolicha, senátorky Evy Rajchmanové a starosty města Hodonín Libora Střechy. Budeme rádi, když přijdete s celou rodinou a užijete si odpoledne v prostorách nového stacionáře na adrese Brněnská 16, Hodonín. Před budovou stacionáře se nebude dát zaparkovat, využijte prosíme, jiná parkoviště v okolí. 

Slavnostní otevření se uskuteční v sobotu, ale už v pátek proběhne také mše svatá na poděkování za dokončení celého projektu, při které vyprosíme Boží požehnání novému provozu a budeme zároveň myslet na vás všechny, díky kterým se toto dobré dílo mohlo uskutečnit. Budeme moc rádi, když se zúčastníte i vy této mše svaté, která je otevřená veřejnosti.

Milí přátelé, bez široké podpory veřejnosti by se toto dílo nikdy nepodařilo dokončit. 57 milionů korun jsme čerpali prostřednictvím dotačního programu IROP EU, 7 milionů korun vyčlenil Jihomoravský kraj a 2 miliony město Hodonín. Ten zbytek, neuvěřitelných 18 milionů korun jste darovali vy. V čele s nadací Pomáháme s Plusem se strhla lavina podpory a stavbu podpořily další firmy, obce a města Hodonínska, návštěvníci benefičních koncertů, diváci České televize prostřednictvím Adventních koncertů a obrovské množství jednotlivých dárců. Děkujeme vám všem, kteří jste byli součástí a věříme, že se setkáme i v sobotu 24. 2. v areálu nového Stacionáře Vlaštovka. Svou účast nám můžete potvrdit i v události na Facebooku.

Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín, z. s. | © Copyright 2022 | Patrikorsak.cz |